KFL: Remi u derbiju, Sutjeska bolja od Budve

0

Odigrana su još dva duela 5. kola Kadetske lige CG.

U derbiju, Zeta je remizirala sa Komom 2:2. Prelević je u 13. minutu donio vođstvo gostima sa Zlatice. Na 0:2 povisio je Radulović.

Četiri minuta kasnije, Ivan Đurović smanjuje zaostatak, da bi konačan rezultat postavio upravo isti fudbaler i kapiten “vukova” u 83. minutu.

Sutjeska je u jednom od derbija porazila Budvu 3:2. Gosti su golom Šćepanovića stigli do prednosti. Poravnao je Adžić u 58. minutu. Novo vođstvo Budvi donio je Lepetić u 65. minutu. Poravnanje Sutjesci donosi dva minuta kasnije donosi Radojević.

Konačan ishod meča postavio je Rudović u 87. minutu.

U duelu Mladosti i Polet Starsa viđeno je čak šest golova. Meč je okončan rezultatom 3:3. Golove za domaće dali su Kostić x2 i Durković. Pogotke za gostujući tim postigli su Vujačić, Jelić i Kaluđerović.