Kraj za Titograd

0

Porazom od KMF FON rezultatom 3:1, crnogorski predstavnik završio nastup u kvalifikacijama za UEFA Futsal Ligu šampiona.

Nakon dva trijumfa, KMF Titograd u posljednjem kolu nije uspio da izbori pozitivan rezultat i tako se plasira u glavnu rundu kvalifikacija. Titograd je završio kao drugi na tabeli grupe E, sa tri boda manje od večerašnjeg protivnika. Ipak, to mu nije bilo dovoljno da bude najbolja drugoplasiran ekipa u konkurenciji osam timova iz preostalih grupa.

Ekipa iz Beograda furiozno je krenula u meč, nakon manje od 14 minuta igre došla je do tri gola prednosti. Strijelci su bili Ramić u 3, Milosavljević u 11. i Radovanović 13. minutu igre. Jedini gol za Titograd postigao je Obradović u 22. minutu.

U drugom meču grupe E, irski Blu medžik savladao je gruzijski CIU rezultatom 5:2.