Krstović nastavio “post”, Leće srećno do boda

0

U devetom uzastopnom prvenstvenom meču, fudbaleri Lećea su opet ostali uskraćeni za slast pobjede.

Tim našeg talentovanog Nikole Krstovića remizirao je na domaćem terenu sa Bolonjom rezultatom 1:1.

Gosti su stigli do prednosti u 68. minuti golom Likojanisa, ali je Leće uspio izjednačiti zahvaljujući Pikoliju koji je realizovao penal u 99. minuti.

Krstović, koji ima 23 godine, bio je dio startne postave “žuto-crvenih” i propustio je dobru priliku u 16. minuti. Bivši napadač Zete, Crvene zvezde i Dunajske Strede, odlukom trenera napustio je teren već u 57. minuti.

Iako je Krstović imao sjajan start sezone, prošlo je gotovo dva mjeseca od posljednjeg gola koji je postigao u remiju sa Sasuolom 6. oktobra. Njegova neefikasnost predstavlja izazov za ekipu Lećea, koja će sigurno raditi na povratku na pobjednički kolosijek.