KUP KRALJA: Kosti je trebalo samo četiri minuta [VIDEO]

0

Večeras je na programu četiri meča osmine finala španskog Kupa kralja, a prva dva duela završena su pobjedama timova iz La lige nad niželigašima.

Fudbaleri Atletiko Madrida su na gostovanju savladali trećeligaša Ljeidu sa sigurnih 3:0, a strijelci su bili Dijego Godin, Fernando Tores i povratnik, Dijego Kosta, koji je odigrao svoj prvi meč nakon dolaska iz Čelsija.

Špancu, porijeklom iz Brazila, bilo je potrebno samo četiri minuta nakon što je ušao sa klupe da u 69. minutu postigne pogodak za 3:0. Konačan rezultat postavio je Antoan Grizman u 92. minutu

U drugom meču, Alaves je, takođe na gostovanju, savladao Formenteru sa 3:1 pogotcima Ermedina Dermirovića koji se dva puta upisao u strijelce i Munira el Hadadija. Jedini pogodak za domaće, postigao je Havijer Rosa.

Od 21:00 igraju se preostala dva meča današnjeg programa: