KUP: Odigrani prvi mečevi 1/4 finala!

0

Odigrani prvi mečevi čevrtfinala Kupa Crne Gore.

Fudbaleri Budućnosti i Mladosti Lješkopolja remizirali su rezultatom 1:1 u prvom meču četvrtfinala Kupa Crne Gore.

Gosti su na Gradskom stadionu vodili do finiša golom Luke Tiodorovića iz jedanaesterca u 42. minutu. Ipak, Budućnost je izbjegla poraz zahvaljujući autogolu Ilije Radunovića u 81. minutu.

Sutjeska je sa 2:0 savladala prošlogodišnjeg finalistu Kupa, ekipu Igala. Oba gola Nikšićani su postigli u prvom dijelu – Stefan Lončar bio je precizan u 23, a Šaleta Kordić u 34. minutu.

Do trijumfa je došao i Lovćen, koji je minimalno slavio na gostovanju Mornaru. Gol odluke postigao je Marko Đurović u 27. minutu.

Petrovac i Zeta odigrali su neriješeno – 1:1. Kristijan Vuljaj doveo je Petrovac u vođstvo u 10. minutu, dok je konačan rezultat postavio Balša Goranović u 38.

Revanš mečevi četvrtfinala Kupa na programu su 21. novembra.