KUP: Prštaće u Golubovcima, može li Mladost do iznenađenja?

0

Śutra se igraju revanš mečevi 1/4 finala Kupa Crne Gore.

Najzanimljiviji meč očekuje nas na „DG Areni“ đe će Mladost iz Lješkopolja ugostiti Budućnost. Prvi meč „pod Goricom“ okončan je bez pobjednika 1:1. Gosti su na Gradskom stadionu vodili do finiša golom Luke Tiodorovića iz jedanaesterca u 42. minutu. Ipak, Budućnost je izbjegla poraz zahvaljujući autogolu Ilije Radunovića u 81. minutu.

Domaćin najavljuje veliko iznenađenje, dok je trener Budućnosti Branko Brnović ranije kazao da ukoliko njegov tim ne prođe u narednu fazu Kupa, ni on ni igrači nijesu za Budućnost.

Zanimljivo će biti u Golubovcima đe Zeta dočekuje Petrovac. Prvi meč “pod Malim brdom” okončan je bez pobjednika 1:1.

Lovćen će na stadionu Čelika dočekati Mornar iz Bara. U prvom meču sastav sa Cetinja je slavio 1:0. Gol odluke postigao je Đurović…

Igalo na Starom aerodromu dočekuje Sutjesku. Prvi meč u Nikšiću okončan je trijumfom domaćih 2:0.