KUP Srbije: Mačva izbacila Zvezdu!

0

Ekipama Partizana i Mačve u polufinalu Kupa Srbije pridružili su se Čukarički i Napredak.

Kritike Nenada Lalatovića i sportskog direktora Vladimira Matijaševića na račun igrača Čukaričkog urodile su plodom. Šok terapija je uspjela u Kruševcu đe je Čukarički nastavio uspješnu tradiciju pošto mu je ovo treći trijumf u posljednje četiri utakmice pod Bagdalom. Prvi gol na utakmici postigao je Docić nakon pola časa igre, a sve je riješio Bojić već na startu drugog poluvremena.

U reprizi superligaškog duela od prošlog vikenda Mladost je uspjela da se revanšira Vojvodini za ubedljiv poraz u Lučanima. U prvom poluvremenu obije ekipe su imale po jednu dobru priliku, Subotić je poslao loptu preko gola u 32. minutu, da bi nešto kasnije Jovanović šutirao pravo u golmana Vojvodine Perića.

Kvalitet fudbala nije se mnogo popravio ni u nastavku, a trenutak odluke dogodio se u 89. minutu – Trifunović je savladao Perića udarcem sa 11-12 metara i svoj tim odveo u polufinale najmasovnijeg takmičenja.

Napredak – Čukarički 0:2 (0:1)