Lacio gazi, Crnogorac opet strijelac

0

Fudbaleri Lacija pobijedili su Benevento kao gosti 5:1 u 11. kolu Serije A, a crnogorski reprezentativac Adam Marušić dao je jedan gol za klub iz Rima.

Već poslije 25 minuta Rimljani su stvorili ogromnu prednost od 3:0. Naš Adam Marušić stigao je opet da se upiše u strijelce. Ovaj put mu je sve pripremio Ćiro Imobile, pa je Marušiću bilo lako da zatrese mrežu.

Imobile je upisao i asistenciju za gol Bastosa u četvrtom minutu, a u 13. mu je Sergej Milinković Savić asistirao za pogodak.

U nastavku je Lazar smanjio na 1:3, ali su do kraja mrežu novog člana Serije A zatresli Parolo i Nani.

Lacio je stigao do devete pobjede u sezoni i izjednačio se sa Juventusom i Napolijem na vrhu, s tim da klub sa Juga Italije ima utakmicu manje.