Juventus večeras u okviru 28. kola Serije A dočekuje ‘davljenika’ Lećea na svom “Allianz” stadionu u Torinu.

Registruj se OVDJE, uzmi bonus 10€!

Kako piše Meridiansport očekuje nas zanimljiv meč.

Lacio je izgubio od Atalante i povećao zaostatak za Juventusom na velika četiri boda. Znate i sami koliko će sad biti teško da ispuste tu prednost, gotovo nemoguće. A u susret za nova tri boda dolazi im Leće koji ih je već u prvom dijelu sezoni zakinuo za dva. Meridian je stavio Juvea za apsolutnog favorita po kvoti 1.18.

Leće se bori za opstanak, ali im to ne ide od noge. Izgubili su od Milana sa 4:1, ali nada poslednja umire i pokušaće večeras da bar ostanu neporaženi. Meridian ne vjeruje da mogu izvući bod večeras, ali da dođu do jednog gola vrlo je vjerovatno. Meridian nudi sjajnu kvotu 2.63 za igru 1&GG.

Zanimljivo da je Leće u poslednja dvije utakmice uspio da postigne gol u ranijem periodu susreta. Ukoliko večeras to urade u prvom poluvremenu Meridian nudi fenomenalnu kvotu 3.60

Rijetko ko je protiv njih postigao tri gola u nizu pa vjerujemo da neće uspjeti ni Juventus. Meridian ima sjajnu igru za Vas. Tačan rezultat bilo kada 2:1 možete naplatiti po odličnoj kvoti 3.50. Potrebno je samo da u toku meča na semaforu bude aktivan ovaj rezultat i novac je Vaš.