Liga Šampiona ti donosi 30.000€

0

Liverpul će pokušati nemoguće u revanš utakmici polufinala Lige šampiona protiv Barselone.

Više puta u svojoj bogatoj istoriji, Liverpul je bio kreator čudesnih preokreta. Nadaju se svi na Enfildu da će tako biti i u revanšu polufinala Lige šampiona sa Barselonom. Gosti dolaze sa prednošću 3:0 ali isto toliko je imao Milan u finalu elitnog takmičenja 2005, pa je ispustio u drugom poluvremenu, a potom i penalima ostao bez trofeja.

Preokreti na evropskom tlu, za samo 45 minuta, viđeni su i u duelima sa Borusijom Dortmund 2016. (od 0:2 i 1:3 do potrebnih 4:3), Olimpijakosom 2004. (od 0:1 do 3:1, kada su im neophodna bila dva gola za prolaz), Sent Etjenom 1977. (od 1:1 do 3:1 i potrebna dva gola razlike za prolaz).

Veliki problem Liverpul ima sa povredama, pošto Roberto Firmino, Adam Lalana i Nabi Keita neće moći da pomognu saigračima, a pod znakom pitanja i dalje je nastup Mohameda Salaha, koji je doživeo žestok sudar sa golmanom Njukasla i nestrpljivo se čeka konačna odluka lekara. Navodno, egipatski napadač nije ozbiljno povrijeđen, ali pošto je u pitanju glava, opreznost je na maksimalnom nivou. Samo Firmino i Salah ove sezone postigli su 46 golova i jasno je koliko bi veliki udarac bio ako obojica ne mogu da igraju u revanšu.

Za razliku od Jirgena Klopa, Ernesto Valverde nema velikih kadrovskih problema. Povrijeđeni su Rafinja i Osman Dembele, ali teško da bi se oni i našli u startnoj postavi protiv Liverpula.

Ono što predlažemo na današnji duel je igra GG3+ koja donosi kvotu 1,83.

U Meridianu se možete opkladiti I na svog favorita, odnosno ko ide dalje u finale Lige Šampiona.  Ponuda se nalazi OVDJE.

A naravno spremna je bogata ponuda I na strelce gola. Možete odigrati na Mesija, Staridza, Suareza. Kompletnu ponudu igrača možete vidjeti OVDJE

Ukoliko odigrate na Ligu Šampiona u Meridianu, možete I osvojiti bonus! Ukoliko uplatite depozit, odigrate na ponudu Lige Šampiona kvalifikujete se za bonus 5€. Detaljnije OVDJE