Poljska slavila “pod Goricom”

0

Reprezentacija Poljske savladala je večeras u Podgorici selekciju Crne Gore 1:2. Gosti su do prednosti došli golom Levandovskog u 38. minutu.

Na 1:1 poravnao je Mugoša u 64. Konačan rezultat postavio je Pišček u 82. minutu.

U drugom meču naše grupe između Rumunije i Danske nije bilo pobjednika – 0:0.

Tok meča:

90′ Vučinić ulazi u igru umjesto Marušića…

82′ Ponovo vode gosti…strijelac Pišček.

81′ Ivanić mijenja povrijeđenog Kojaševića.

70′ Nevjerovatno!!! Odličan centaršut Kojaševića ne koristi Šofranac koji je “mlako” šutirao glavom pored lijeve stative.

64′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Odličan centaršut Kojaševića koristi Stefan Mugoša koji odlično šutira glavom i poravnava rezultat na 1-1.

62′ Sjajni Mladen Božović spašava Crnu Goru… Levandovski je nakon velike greške Stojkovića, loše šutirao. Nakon toga, još jedna velika prilika za goste, ovog puta je Levandovski prepustio loptu Piščeku ali je sjajno regaovao golman Zete.

60′ Velika prilika za CG , Vešović je odlično pronašao Stefana Mugošu ali je on šutirao visoko preko gola.

47′ Zbog prigovora pomoćnom sudiji, “požutio” je Šofranac.

45′ Počelo je drugo poluvrijeme…

kraj prvog poluvremena

38′ Vodi Poljska… Levandovski je iz slobodnog udarca pogodio mrežu golmana Božovića – 0:1.

37′ Naš kapiten Savić pravi prekršaj ispred šesnaesterca. Sudija je pokazao žuti karton igraču Atletika.

30′ Velika sreća za našu selekciju. Zjelinski je imao stopostotnu šansu da dovede svoju reprezentaciju u vođstvo, ali ispred njega je  dobro reagovao Stojković.

15′ Velika šansa za našu selekciju, ali odličan šut Bećiraja glavom ukrotio je Fabijanski!

3′ Prva prilika na utakmici i to za goste, međutim, šut Glika ide pored gola.

1′ Počeo je meč. Sjajna atmosfera na našem najvećem stadionu.