Lovćen i Grbalj odmjerili snage na Zlatiboru

0

Fudbaleri “Lovćena” i “Grblja” odigrali su neriješeno u kontrolnom susretu na Zlatiboru – 1:1 (0:0).

Isti rivali za petnaestak dana sastaće se u prvoj rundi 1. CFL.

Iako je prvobitna zamisao bila da nastupe isključivo mladi igrači, oba tima igrala su u kombinovanim sastavima. Trener “Lovćena” Dejan Roganović, pritom, prvi put ukazao je šansu mladom golmanu Rosandiću.

Tokom prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja, a izostali su i golovi. Ipak, u nastavku – oba tima postigla su po jedan pogodak.

Do prednosti su u 49. minutu stigli Grbljani, i to iz jedanaesterca, kada se u strijelce upisao Lovćenov  bivši prvotimac – Montenegro.

Poravnanje je uslijedilo kroz pet minuta. Asistent je bio Bujiša, a strijelac Adžić.

Do kraja priprema na Zlatiboru, Lovćen očekuje još jedan kontrolni susret. Rival će biti “TSC” iz Bačke Topole, a utakmica je na programu u utorak.