LŠ: Novo samoubistvo Intera, Bajern se spasio u posljednji čas

0

Večeras su odigrana još dva meča 1/8 finala Lige šampiona.

Liverpul je na gostovanju Interu slavio 2:0 čime je načinio ogroman korak ka plasmanu u sljedeću rundu. A ipak se mora reći da rezultat ne opisuje stvarno stanje viđeno na terenu.

Nakon relativno mirnog prvog dijela u kojem su oba tima imala par polušansi u nastavku je Inter bio mnogo angažovaniji.

Crno-plavi su pritiskali rivala, diktirali igru, ali je falio završni udarac. I kako to obično biva ako ne može jedan tim može drugi. Liverpul je iz poklon kornera preko Firmina došao do prednosti u 75.minutu. Baš kao i u derbiju sa Milanom nedugo zatim šampion Italije je poklonio protivniku još jedan gol – strijelac Salah koji je gotovo cio meč bio neprimjetan.

U drugom meču večeri austrijski Salcburg je bio na pragu iznenađenja protiv Bajerna.

Sve do 90. minuta je vodio golom Adamua iz prvog poluvremena.

Ipak, poravnanje za Bavarce donosi Koman u posljednjem minutu meča.