LŠ: Ronaldo “srušio” Juventus, Bajern siguran

0

Odigrana su dva meča četvrtfinala Lige šampiona.

Juventus je na svom terenu poražen od Real Madrida 0:3. Golove za sastav iz Madrida postigli su Ronaldo x2 i Marselo.

Real je rano stigao do vođstva, već u 3. minutu utakmice zatresla se mreža domaćih. Strijelac je bio Ronaldo. Nakon tog gola domaćin se trgnuo i tokom čitavog prvog dijela je kontrolisao igru, imao je i nekoliko izglednih prilika za postizanje gola, ali sreća nije bila na njihovoj strani.

U 64. minutu mreža domaćih se ponovo zatresla a strijelac je ponovo bio Ronaldo, ali ovaj puta je sjajni Portugalac postigao fenomenalan gol nakon asistencije Karvahala.

Konačan rezultat postavio je Marselo u 72. minutu.

U drugom meču Bajern je u gostima, nakon preokreta porazio tim Sevilje 1:2. Domaćin je poveo preko Sarabije u 31. minutu. U finišu prvog dijela, Navas je zatresao svoju mrežu, da bi konačan rezultat postavio Alkantara u 68. minutu meča.