Ludogorec bolji od Mladosti

0
Fudbaleri Ludogoreca pobijedili su Mladost 2:0 u prvom susretu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nisu mogli “romantičari” da na pravi način pariraju bogatom bugarskom šampionu.

Od prvog minuta Ludogorec je dominirao i poslije kontakta Igumanovića i Lukokija, ruski arbitar Lapočkin je prestrogo pokazao na bijelu tačku. Moci je pogodio sa penala, a onda je uslijedila još jača inicijativa Ludogoreca koja je krunisana golom Lukokija u 26. minutu.

Sijaset prilika pred golom Ljuljanovića prokockali su domaći u prvom dijelu tokom kojeg Mladost nije ni zaprijetila.

I u nastavku je Ludogorec propustio nekoliko dobrih šansi, iako je Mladost malo hrabrije odigrala u drugih 45 minuta.

Međutim, evidentna je razlika u klasi i pred Podgoričanima će biti skoro pa nemoguća misija da izbrišu dva gola zaostatka.