Lukave ‘lisice’ uz Meridianbet do finala EFL kupa Engleske!

0

Ovo je revanš meč polufinala Liga kupa Engleske

U prvom meču na svom “King Power” stadionu ‘lisice’ nisu uspjele da preokrenu rezultat nakon vođstva Aston Vile nego su odigrale 1:1. Sada imaju novu šansu samo na stadionu Aston Vile “Villa Park” u Birmingemu što je otežavajuća okolnost.

Brendan Rodžers i njegove lisice igraju sjajno ove sezone. U ligi su treći, a 14 bodova prednosti nad Junajtedom im skoro pa garantuje Ligu Šampiona sledeće sezone. Kruna na ovako dobru sezonu bila bi osvajanje nekog trofeja. Liga kup izgleda veoma zanimljivo, a Meridianbet daje kvotu 1.77 za pobjedu Lestera.

Već su jednom ove sezone igrali u Birmingemu, a domaći bi voljeli da to zaborave. 1:4 je bio rezultat uz sjajnu partiju izabranika Brendana Rodžersa. Mogu li ponoviti ovakvu partiju? Meridianbet predlaže igru 2-2&3+ i daje kvotu 3.60 za identičan trijumf Lestera.

Meč je otvorio Lester sa dva brza gola u prvom poluvremenu pa je u 41. minutu na semaforu bilo 0:2. Meridianbet sada daje kvotu 2.64 da bilo kada u toku meča na semaforu stoji rezultat 0:2.

Inače Lester je postigao najviše golova u drugom poluvremenu od svih timova u Premier ligi. Igra im se zasniva na takvoj taktici da jakim ritmom u drugom poluvremenu iskoriste umor protivničkih igrača, a često i postignu po 2-3 gola. Meridianbet daje sjajnu kvotu 3.30 da Lester postigne u drugom poluvremenu 2-3 gola GII2-3.