Marić: Igrali smo protiv kvalitetnijeg protivnika

0

Ženska seniorska reprezentacija Crne Gore poražena je od Slovenije u prijateljskoj utakmici – 4:0.

Ekipa Mirka Marića pružala je pedesetak minuta jak otpor kvalitetnom rivalu, zatim promašila jedanaesterac, što je bio uvod u ubjedljiv poraz.

Selektor je nakon meča kazao da je njegov tim odigrao solidno prvo poluvrijeme…

Do sada smo igrali prijateljske utakmice sa reprezentacijama koje su približnog kvaliteta kao i mi. Ovog puta smo odabrali protivnika koji je dosta kvalitetniji, što su gošće i pokazale na današnjoj utakmici. Imali smo solidno prvo poluvrijeme i dobar start drugog. Kada smo trebali da izjednačimo iz kaznenog udarca, nijesmo iskoristili penal, a u narednom napadu smo primili drugi pogodak, pa nakon toga neminovno uslijedio i psihološki pad, istakao je selektor Marić poslije utakmice.