Meridianbet kvote: Man Utd – Newcastle!

0

Zanimljivi mečevi 19. kola engleske Premier lige, a među njima na ‘Old Trafford’ stadionu sastaće se Mančester Junajted i Nju Kastl.

Izabranici Stiva Brusa su odigrali nekoliko dobrih mečeva i podigli se na 9. mjesto na tabeli, dok je identična stvar sa Junajtedom koji je došao do osmog mjesta pobjedama nad Sitijem i Totenhemom. Koliko dobro igra Junajted protiv najboljih ekipa u Premier ligi toliko loše igra protiv ekipa lošijeg kvaliteta koje se opredijele da se brane.

Nikako da nađu rešenje za takav stil igre. Utakmica protiv Votforda je prava slika te situacije. Meridianbet daje sjajnu kvotu 8.50 na pobjedu Nju Kastla. U okviru 8. kola Premier lige ove dvije ekipe odigrale su na ‘St James Park’ stadionu prvi meč ove sezone. Pogodite? Završen je rezultatom 1:0 u korist Nju Kastla. Sada očekujemo od Junajteda da bar na svom terenu postignu utješni gol pa predlažemo igru 2&GG po kvoti 14 u Meridianbetu.

Uz to Meridianbet daje i sjajnu kvotu 20 na igru GG&G3+ za pravu katastrofu Junajteda. Za obje ekipe je karakteristično drugo poluvrijeme i na njihovim utakmicama je većina golova postignuta u tom periodu. Kod Junajteda 11 od 14 poslednjih golova bilo je u drugom poluvremenu dok je kod Nju Kastla taj odnos 8 od 11. Meridianbet daje fenomenalnu kvotu 15 na igru 2&2>.