0

19.kolo prve crnogorske lige se igra danas

Imamo nekoliko zanimljivih susreta.

GrbaljIskra

Iskra ušla u seriju loših rezultata. Protiv Grblja kao zadnjeplasirane ekipe na tabeli nebi trebalo da imaju problema. Meridianbet daje kvotu 1.96 na njihovu pobjedu. Kako već moraju hvatati ritam pobjeda će doći iz prvog poluvremena 2-2 po kvoti 3.26.

Titograd-Sutjeska

Sutjeska kao aktuelni šampion nije na pravom putu da odbrani titulu. Kasne tri boda za ekipom Budućnosti i imaju utakmicu više. Prije dva kola su čak izgubili od njih u Nikšicu, a u zadnja tri kola su postigli samo jedan gol. Tvrdi Titograd može se odbraniti od ovakve Sutjeske. Meridianbet predlaže igru X&0-2 po kvoti 4.55 ili malo sigurniju varijantu X2&0-3 po kvoti 1.53.

Budućnost-Rudar

Budućnost igra sjajno, zadnjih 10 utakmica imaju samo jedan poraz i sve pobjede. Jure ka novoj tituli i nezaustavljivi su. Rudar sa svojom odbranom koja je primila najviše golova u ligi teško da im može parirati. Meridianbet predlog je igra 1-1&4+ po kvoti 3.10 ili Budućnost postiže 2+ golova u prvom poluvremenu (DI2+) po kvoti 2.71