Meridianbet kvote za FA kup!

0

U okviru 1/32 finala FA kupa danas se igraju mečevi revanš utakmica koje su završene neriješenim rezultatom u prethodnom meču. Neki Premierligaši nisu završili posao u prvom meču pa sada moraju ponovo.

Tranmere – Watford

Tranmere je izvukao remi odličnim drugim poluvremenom posle zaostatka od čak tri gola iz prvog poluvremena. Opuštenost u igru Votforda i vjera u povratak ekipe Tranmerea doveli su do ovog epiloga. Sada na svom terenu imaju šansu da dođu do potpunog preokreta. Kako Votford ima velikog posla oko opstanka u Premier ligi velike šanse ima Tranmere koji pred svojim vjernima navijačima pruža dobre partije i uvijek igra na golove. Prava šansa da pokažu šta znaju, a da li i mogu? Meridianbet predlaže igru da Tramene postigne 2+ golova po kvoti 3.40 ili igru prvo poluvrijeme 2-3 gola i drugo poluvrijeme 2-3 gola I2-2&II2-3 po kvoti 6

Tottenham – Middlesbrough

Iako je došao Žoze Murinjo, ekipa Totenhema i dalje igra loše. Nadovezale su se povrede ključnih igrača na sve to. Težak period za njih. Međutim ovo je iskusna ekipa predvođena iskusnim stručnjakom i teško da može protiv istog protivnika dva puta loše odigrati. Na svom novom stadionu očekuju trofeje i ovu priliku ne smiju propustiti. Stabilnom igrom i jakom odbranom Murinjo zna mečeve završiti bez primljenog gola. Meridianbet predlaže igre 1&NG po kvoti 2 i 1&0-2 po kvoti 3.65. Za sada nisu mogli da odigraju poluvrijeme bez golova, a nakon toga da pobijede što je jedan od Murinjovih stilova fudbala. Sada je pravi trenutak za to. Zato Meridianbet daje sjajnu kvotu 8 na igru X-1&0-2.