Meridianbet kvote: Žuta podmornica napunila mrežu Ćolovog Atletika!

0

Na otvaranju 16. kola španske La Lige sastaće se Viljareal i Atletiko Madrid na ‘De La Ceramica’ stadionu u Viljarealu.

Teško gostovanje za Ćoloa Simeonea i dolazi u najgorem momentu po njegov tim. Šest gostujućih mečeva u svim takmičenjima nemaju pobjedu, a preko jednog gola nisu postigli u tim mečevima. Viljareal zato nema problem sa postizanjem golova. 18 u sedam mečeva na domaćem terenu. Isto koliko i Real na Bernabeu. Čak i međusobni susret im ne ide u korist jer imaju samo jednu pobjedu uz tri poraza na gostovanje Viljarealu.

Zato Meridianbet predlaže konačan ishod 1 za ovaj meč po kvoti 3.30. Statistički gledano Viljareal može i do 2-3 gola u ovom meču protiv tvrdog Atletika. Meridianbet daje kvotu 3.45 na tu igru D2-3 gola.

U četiri od sedam domaćih mečeva Viljareal je stizao prvi do vođstva u prvom poluvremenu. Meridianbet daje kvotu 3.20 da opet učine isto (Prvi gol u prvom poluvremenu 1).