Meridianbet ponuda za Premier ligu!

0
  1. kolo engleske Premier lige i nekoliko zanimljivih mečeva. Meridianbet je analizirao neke od njih.

Chelsea – Burnley

U Londonu na “Stamford Bridge” stadionu Čelsi ima ulogu favorita koju nije znao da iskoristi u prethodnim mečevima. Pobjedili su Totenhema i Arsenala, a gubili od Vest Hema, Southamptona i Bornmuta. I danas ih očekuje težak meč sa neugodnim protivnikom Burnlijem koji ih je zaustavio u prethodna dva međusobna duela u Londonu. Meridianbet predlaže igru manje golova jer i jedni i drugu imaju problem sa efikasnošću. Za igru 0-2 golova daje kvotu 2.26 ili prvo poluvrijeme X po kvoti 2.62.

Leicester – Southempton

Lester na svom “King Power” stadionu dočekuje Southampton koji je povezao nekoliko dobrih mečeva uz pobjede nad Totenhemom i Čelsijem. Izašao je iz kritične zone za ispadanje od koje su daleko pet bodova. Sigurno sa ambicijama da pobijede Lester ne ulaze u ovaj meč nego će probati da im prepuste inicijativu i čekaju svoje šanse iz kontranapada. Smatramo da takva taktika neće uroditi plodom pa Meridianbet predlaže igre 1-1&3+ po kvoti 3.50. U prethodnom meču u okviru 10. kola Lester je slavio sa čak 9:0. Da ponove taj scenario i opet slave u oba poluvremena za duplu pobjedu domaćina Meridianbet daje sjajnu kvotu 4.40.

Man Utd – Norwich

Junajted na svom “Old Trafford” stadionu rijetko kad gubi utakmice, ali isto tako ne možemo reći ni da svakoj pobjeđuju. U goste im dolazi Norvič koji je poslednjeplasirana ekipa. Iako taj ofanzivni fudbal koji igraju ne daje rezultate ipak ne odstupaju od toga. Svim timovima iz takozvane “šestorke” i Lesteru u međusobnim duelima postigli su bar po jedan gol, tako da na “Old Trafford” ne dolaze bez municije i sa ambicijama da se predaju. Prvi meč završen rezultatom 1:3 u Norviču pa očekujemo i tako nešto i danas. Meridianbet predlaže igru GG&3+ po kvoti 2.20. Igrači koji vjeruju da Junajted može do pobjede i uz primljen gol Meridianbet daje kvotu 2.91.