Meridianbet ponuda za Premier ligu!

0

Aston Villa – Watford

Votford posle pobjede nad Junajtedom kao preporođen. Šest utakmica u nizu su bez poraza od toga četiri pobjede. Izašli su iz zone ispadanja i baš od Aston Vile koja je na granici imaju bod više. Prije skoro mjesec dana odigrali su meč na domaćem terenu u okviru 20. kola Premier lige i savladali Aston Vilu sa 3:0. Ne očekujemo od izabranika Nigela Pirsona da su se zadovoljili sa ovim rezultatima nego da žele još pobjeda. Meridianbet predlaže igre Gost 2+ po kvoti 2.32 i igru 2-2&3+ po kvoti 6.30.

Sheff Utd – Man City

Siti nakon kiksa sa Kristal Palasom udaljio sebe od odbrane titule za još jedan stepenik niže. 12 bodova i utakmica manje daje veliku prednost Liverpulu da nakon 30 godina osvoje naslov prvaka Engleske. Međutim Siti ne smije da odustane od ligaških utakmica jer ugrožavaju svoje mjesto i za Ligu Šampiona sledeće godine. Kako ide gust raspored utakmica Siti danas mora ići na pobjedu. Prvi meč završen rezultatom 2:0 u korist Sitija, pa sada prognoziramo bar gol Šefilda na svom terenu. Meridianbet daje kvotu 3 na igru GG&4+ i kvotu 4.25 na igru prvo poluvrijeme 2-3 i drugo poluvrijeme 1-2 gola I2-3&II1-2.