MERIDIANBET tiket: Odsustvo Nejmara dovodi Nicu do pobjede?

0

U petak od 20:45h, 10. kolo Francuske Lige 1 nam donosi duel na jugu Francuske između Nice i PSG-a.

Nica,osmoplasirana ekipa na tabeli,sa 13 osvojenih bodova iz 9 odigranih kola,sa ne baš sjajnim formom dočekuje na svom ‘Allianz Riviera’ stadionu prošlogodišnjeg prvaka šampionata, PSG.

Kako ustanovismo u ne baš sjajnoj formi,ali sa uvijek prisutnom ambicijom – pobijediti šampiona,domaćin želi da popravi svoje stanje na tabeli baš u ovom meču.

Za igrače koji vjeruju u ovaj podvig Meridianbet je spremio sjajnu kvotu na pobjedu domaćina od 7.30!

Naravno,neće ni gosti doći formalno i bez ambicija. Prvi su na tabeli sa 21 osvojenim bodom iz 9 odigranih kola i sjajnom formom (zadnjih 5 utakmica-4 pobjedei 1 poraz).  Reprezentativna pauza ih je koštala odsustva najskupljeg pojačanja Nejmara (povreda) kojiim je od zadnje 4 pobjede donio 3 direktno svojim golovima,sve 3 su završene rezultatom 1:0.

Za one igrače koji vjeruju da PSG može bez Nejmara Meridianbet je spremio kvotu od 2.09 naigru X2&GG.
Sa obzirom da je PSG ekipa koja daje 80% golova u drugom poluvremenu,a Nica ekipa koja može postići nekoliko golova,pa cak i taj jedan u drugom poluvremenu,igra drugo poluvrijeme GG za kvotu od 3.95 koju je Meridianbet spremio za svoje igrace izgleda dobitno!

Posjeti Meridianbet sajt i pogledaj još ponuda za ovaj meč!