Meridianbet,Olimpijakos i Arsenal! Odluka pada u Londonu!

0

Grčki Olimpijakos na “Georgios Karaiskakis” stadionu od 21:00h dočekuje Londonski Arsenal u okviru šenstaestine-finala Lige Evrope.

Olimpijakos je sve bliži osvajanju trofeja u Grčkom prvenstvu, dok Arsenal i dalje pronalazi sebe. Prošlogodišnji finalisti i ove sezone ima iste ambicije da osvoje takmičenje, ali Olimpijakos zna kako sa njima. Nošen sjajnom publikom u četiri međusobna duela porazio je tri puta ekipu Arsenala. Kvote u Meridianbetu kažu sledeće: 2.60 na Olimpijakos i 2.75 na Arsenal.

Za razliku od prethodnog trenera Emerija, Arteta bar ne gubi utakmice iako je situacija u svlačionici ista. Tako da opet ostaje dobro poznato igračko pravilo da Arsenal gubi kad je najpotrebnije. Meridianbet predlaže sjajnu kvotu 6.10 na igru 1-1&3+.

Zanimljivo da u meč ulaze sa pobjedama od po 4:0. Olimpijakos je sve golove postigao u prvom dok je Arsenal svoje golove postigao u drugom poluvremenu. Zato Meridianbet predlaže u ovom meču igru da u oba poluvremena bude po dva gola I2+&II2+ i daje sjajnu kvotu 5.55.

Cjelokupnu ponudu za mečeve Lige Evrope možeš pronaći OVDJE!

Ali to nije sve. Svaki tiket koji odigraš na Ligu Evrope donosi ti šansu da osvojiš i bonus. Više o ovoj Meridianbet promociji pronađi OVDJE.