Miroljubivi derbi braće Inzagi, Sergej asistent (VIDEO)

0

Benevento i Lacio odigrali su meč u okviru Serije A koji je završio podjelom bodova 1:1 (1:1).

Bio je to duel dvojice braće Inzagi, Filipa i Simonea koji su treneri ove dvije ekipe.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić upisao je asistenciju. Poslao je sjajnu dugu loptu za najboljeg strijelca Rimljana Ćira Imobilea u 25. minutu, koji je postigao sjajan pogodak u svom stilu.

Izjednačenje je donio Paskale Skjatarela u posljednjim sekundama prvog dijela igre. Posle velike gužve nakon kornera, najbolje se snašao i preciznim udarcem izjednačio.

Drugo poluvrijeme bilo je jako nezanimljivo. Najzanimljiviji detalji su viđeni u nadoknadi vremena, kada je Ijago Falke propustio priliku da domaćima donese pobjedu.

Polse ovog kola Benevento ima 12 bodova, dok Lacio ima 18.