Mladi razbili Belgiju

0
Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore nadigrala je Belgiju u Nikšiću sa 3:0 u posljednjem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Da su naši mladi fudbaleri igrali tokom cijelih kvalifikacija kao večeras u Nikšiću sigurno bi imali bolji plasman.

Na kraju, samo smo se oprostili sa stilom, jer smo ranije izgubili sve šanse za plasman na Euro.

Crna Gora je razbila Belgiju kraj Bistrice i to posebno u prvom dijelu meča.

Raspoložen za igru bio je Jovović, koji odlično poznaje teren u Nikšiću, a u 17. minutu sjajnim udarcem lijevom nogom načeo je mrežu gostiju.

Samo devet minuta potom Jovović je oduzeo loptu na sredini terena, zatim sjajno povukao i odigrao za Boljevića, koji je bio precizan za 2:0.

Belgijance je dotukao Boljević novim golom u 37. minutu.

Naš tim je završio kvalifikacije na trećem mjestu sa 16 bodova – po četiri pobjede i remija i dva poraza.