Mladost i Petrovac remizirali

0

U napetom pretposljednjem meču 29. kola Meridianbet Prve fudbalske lige Crne Gore, duel između Mladosti i Petrovca završen je bez pobjednika i golova, ostavljajući oba tima u neizvjesnoj borbi za bolju poziciju na tabeli.

Već u 2. minutu, Babić je propustio šansu da goste dovede u vodstvo, dok je Đinović na drugoj strani imao značajnu priliku u 35. minutu da promijeni tok igre. Uprkos ovim ranoj prilikama, golovi su izostali, a obe ekipe su zadržale čvrstu odbranu sve do završnih deset minuta utakmice.

Uzbudljiva završnica vidjela je Maraša kako pogađa prečku gola Petrovca, dok je Babić ponovo bio u centru pažnje sa novom prilikom za goste. Međutim, ni jedan tim nije uspio da probije odbranu protivnika, rezultirajući konačnim rezultatom 0:0.

Ovaj rezultat stavlja Petrovac na šesto mjesto , sa bodom više od Arsenala, dok Mladost ostaje u nezavidnoj poziciji pretposljednjeg tima na tabeli, sa četiri boda više u odnosu na Rudar, koji se trenutno nalazi na začelju.

Utakmica između Mladosti i Petrovca demonstrirala je koliko je svaki bod važan u ovoj fazi takmičenja, dok se timovi bore za opstanak i bolje mjesto na tabeli. Sa malo preostalih kola do kraja sezone, svaka utakmica postaje sve značajnija u određivanju konačne sudbine svakog kluba u ligi.