Mladost savladala Iskru

0
Fudbaleri Mladosti savladali su Iskru sa 3:1 u posljednjem meču 17. kola prvenstva Crne Gore.

Duel na stadionu “Braće Velašević” bolje je počela Iskra i već u 3. minutu Mihailo Petrović je matirao Vuka Radovića.

Mladost je do poravnanja došla u 32. minutu kada je talentovani Zoran Petrović iz velike gužve zatresao mrežu domaćina.

Tim iz Danilovgrada mogao je do novog vođstva u finišu prvog dijela, ali je Goran Burzanović pogodio stativu.

U nastavku sureta aktuelni prvak je bio konkretan i svoje šanse preko Admira Adrovića maksimalno iskoristio.

Gol za potpuni preokret napadač Mladosti je postigao u 75. minutu, poslije asistencije Marka Burzanovića sa desne strane.

Nije prošlo puno vremena kada je ekipa Gorana Perišića riješila pitanje pobjednika – efektnim lob udarcem Adrović je savladao Srđana Blažića i postavio konačan ishod utakmice.

Bio je to njegov deveti pogodak u sezoni.

Mladost je sada usamljena na drugoj poziciji sa 31 bodom, dok je Iskra deveta sa 16 bodova.

Izvor: cdm.me