Moramo da radimo na otklanjanju grešaka

0

Trener Sutjeske Dragan Radojičić kazao je da njegova ekipa treba da radi na otklanjanju grešaka iz meča sa Petrovcem.

Sutjeska je remizirala 3:3, a Radojičić je kazao da nema šta da zamjeri svojim izabranicima.

Vidjeli ste sami kako smo primili prva dva gola. U drugom poluvremenu smo krenuli sa jednom ekstremnom situacijom i uspjeli smo jako brzo da postignemo gol. Rekao sam momcima da vjeruju u preokret, da imamo snage, da imamo znanja. Uspjeli smo da preokrenemo rezultat i posle toga nijesmo stali, daleko od toga. Jednostavno, momci su se puno potrošili u nekoj pozicionoj igri, gdje nismo ni planirali da sačuvamo rezultat jer sam im rekao da pokušamo da damo četvrti samo da stanemo bez neke jurnjave. Onda smo mi ušli u neku nepotrebnu nervozu tada. Ali posle tri postignuta gola u drugom poluvremenu i posle dvije stative i posle toliko šansi šta mogu momcima da zamjerim, osim što smo dozvolili da primimo gol i ostanemo bez dva velika boda. Ali šta je tu je. Mi jednostavno moramo da radimo na otklanjanju tih grešaka jer zaista su ovo kardinalne greške koje nas koštaju – kazao je Radojičić.