Mornar savladao Podgoricu

0

Fudbaleri barskog Mornara slavili su sa 3-1 na svom terenu protiv Podgorice u posljednjem meču subotnjeg programa 3.kola 1.CFL.

Gosti su poveli preko Adrovića u 4.minutu iz penala. Do poluvremena je poravnao Škrilje u 39.

U nastvaku je prvo Ćetković sa bijele tačke donio prednost Baranima, a igrao se 54, a u sudijskoj nadoknadi je Sekulović postavio konačnih 3-1.

Fudbaleri Iskre savladali su Budućnost 2:1 u derbi meču 2.kola 1.CFL.

Oni su slavili nakon preokreta golovima Pavlovića u 48. i Vukovića iz penala u 90.minutu. Prethodno je Budućnost povela preko Terzića u 40.minutu.

Bodove su podijelili Petrovac i Zeta odigravši 2:2 (Petar Vukčević i Živanović PET, Đorđije i Ivan Vukčević ZET).

Dečić je sa 3:0 savladao Rudar, a strijelci su bili Cama u 25, Tući u 42. i Pešukić u 67.minutu.