MOŽE LI LUĐE? Trener italijanskog prvoligaša umalo prebio svog igrača!

0

Fudbaleri Venecije poraženi su rezultatom 0:2 od ekipe Sampdorije u 30. kolu Serije A, a u završnici smo vidjeli bizarne scene za koje je zaslužan trener domaćih Paolo Zaneti.

Sampdorija je od prvog minuta bila bolji rival i došla je do pobjede golovima u prvom dijelu. Frančesko Kaputo je pogađao u 24. i 38. minutu za prednost na poluvremenu, ali i pobjedu na kraju susreta.

No, najzanimljiviju scenu vidjeli smo u 85. minutu utakmice. Prethodno, napadač Venecije Tomas Henri je zaradio žuti karton u prvom dijelu.

Henri je imao žuti karton, a sudija mu je opraštao prigovore i prijetio mu isključenjem. Čak je obavijestio trenera Zanetija da smiri svog igrača, ali ovaj je na kraju isključen u 85. minutu.

Dok je Henri izlazio s terena, dočekao ga je pobijesneli Zaneti, te ga uhvatio za vrat i malo je nedostajalo da vidimo i fizički sukob. Za to vrijeme je galamio na svog napadača.

Italijanski mediji pišu da će Zaneti biti kažnjen i suspendovan jer se sve dogodilo pred televizijskim kamerama.