Mugoša, Mugoša, Mugoša

0

Sjajna partija crnogorske reprezentacije i pobjeda od 0-3 na gostovanju Rumuniji u četvrtom kolu grupe C Lige B u Ligi nacija.

Igrač utakmice bez ikakave sumnje bio je Stefan Mugoša koji je postigao sva tri gola.

Povela je Crna Gora u 42.minutu. Korner je izveo Marko Janković, a Stefan Mugoša je glavom zakucao loptu u gol domaćina. Pokušali su Rumuni brzo da poravnaju ali se na poluvrijeme otišlo sa vođstvom našeg tima.

Samo 11 minuta u drugom dijelu, a već je bilo 0-2 – akteri opet Mugoša (gol) i Janković (asistencija).

Mugoša je u 63.minutu preciznim i oštrim udarcem sa 16 metara pogodio za ispostaviće se konačnih 0-3.

Naša selekcija nakon četiri kola zauzima drugo mjesto u grupi sa 7 bodova, prva je BiH sa 8, Finska ima 4, a Rumunija 3.

Crna Gora će u septembru prvo biti gost BiH, a onda će dočekati Finsku.