Mujanove majstorije vode Budućnost ka finalu, Dečić i Jezero u taktičkoj bitci bez pobjednika

0

Fudbaleri Budućnosti ostvarili su impresivnu pobjedu nad Rudarom rezultatom 4:1 u prvoj utakmici polufinala Kupa Crne Gore. Pod vodstvom Ivana Brnovića, “plavi” su dominirali tokom prvog dijela igre. Tonći Mujan je bio u centru pažnje, postigavši dva gola, prvi u 8. minutu i drugi u 30. minutu, čime je osigurao rano vodstvo za svoj tim. Igor Ivanović je dodatno povećao prednost u 43. minutu, a Budućnost je na poluvrijeme otišla s komfornih 3:0.

U drugom poluvremenu, Rudar je pokušao da se vrati u igru golom Miloša Zečevića, ali Luka Mirković je u finišu utakmice postavio konačan rezultat i potvrdio dominaciju Budućnosti.

U drugom polufinalnom duelu, između Dečića i Jezera, nije bilo pogodaka. Bez golova na ovoj utakmici, Jezero ima priliku da u revanšu, koji će se održati 8. maja u Beranama, izbori istorijski plasman u finale. Istog dana revanš će se odigrati i u Pljevljima, gde će Rudar pokušati da nadoknadi zaostatak iz prvog susreta protiv Budućnosti.