Na Apeninima domaćini surovi (VIDEO)

0

U prve četiri utakmice nedjeljnog programa u Seriji A, domaće ekipe biile su stoprocentne.

Prvo je Udineze bio ubjedljiv protiv Sasuola i stigao do treće pobjede u nizu. Goste je načeo Okaka preciznim udarcem glavom nakon kornera u 14. minutu. Sema je povisio na 2:0 u 68. pošto se lopta poslije njegovog šuta odbila od stative u mrežu. Konačan rezultat postavio je De Paul iz kontranapada u posljednjim trenucima. Sasuolo je upisao treći uzastopni poraz, ali nije zaslužio ovako ubedljivo da izgubi.

Najubjedljivija je bila Sampdorija, koja igra u odličnoj formi nakon očajnog starta prvenstva. Breša je samo naljutila domaćina vodećem golom na početku meča, a onda su domaći, već do poluvremena, preokrenuli rezultat. U nastavku je Sampdorija postigla još tri gola, a dvostruki strijelac bio je iskusni Kvaljarela.

Udineze – Sasuolo 3:0 (1:0)