Nadoknada kobna po Mec, Brest „preživio“ na Azurnoj obali [VIDEO]

0

Lion očekuje meč sa torinskim Juventusom u Ligi šampiona, pa su “lavovi“ večeras igrali u Mecu. Ishod je po njih povoljan, pošto su pobijedili posle četiri kola na kojima nisu osjetili slast trijumfa. Za domaćina je bila kobna nadoknada, u oba poluvremena. Musa Dembele je sa bijele tačke postigao prvi gol za Lion u sedmom minutu nadoknade prvog dijela, da bi konačan rezultat postavio Auar u treme minutu nadokande drugog poluvremena. Treba reći da je Mec od 82. minuta igrao sa čovjekom manje, zbog isključenja Dijaloa.

Zanimljiv meč odigran je na Azurnoj obali gdje su Nica i Brest podijelili bodove. Domaćin je imao dva gola prednosti, strijelci su bili Ounas u 23. minutu i Dolberg deset minuta kasnije. Do poluvremena Brest je smanjio, a strijelac je bio Grandsir u 45 minutu. Već u 53. bilo je 2:2, nakon autogola Dantea i malo ko je u tom trenutku mogao da pomisli da je to konačan rezultat. Obije ekipe osvojile su po bod, Nica je na diobi od 6. do 9. mjesta sa 37 bodova, dok Brest ima tri manje i nalazi se na 12. poziciji.

Nica – Brest 2:2 (2:1)
Mec – Lion 0:2 (0:1)