Najbolji fudbaler Sparte: Igrali smo užasno

0

Fudbaleri Partizana u četvrtak od 21.00 gostuju Sparti iz Praga u prvom meču šesnaestine finala Lige konferencija.

Partizan je pobedom u Nišu od 2:0 sigurno započeo drugi deo sezone, dok je Sparta igrala nerešeno protiv Viktorije iz Plzenja, rezultat je bio 2:2.

Najbolji fudbaler Sparte, Adam Hložek nije zadovoljan igrom svog tima.

Imajući u vidu kako smo izgledali u prvih 70 minuta, možemo da prihvatimo da je bod uspeh. Pogotovo što smo igrali užasno. Nemam predstavu šta nam se desilo. Znajući sve to, ovaj remi je zlata vredan, rekao je Hložek i dodao:

-Ne mogu da ocenim dešavanja na derbiju, jer i dalje smatram da smo bili baš loši. Primili smo gol posle samo 20-ak minuta i taj detalj je potpuno promenio tok meča. Da smo kompletnu utakmicu odigrali kao poslednjih pola sata sigurno bismo slavili, ali to nije suština.

Hložrk je ove sezone postigao šest pogodaka za svoj tim.