Početna Ostala takmičenja 1. ŽFL Nakon dvije i po godine i 38 golova i asistencija: Sutjeska precrtala...

Nakon dvije i po godine i 38 golova i asistencija: Sutjeska precrtala Kalezića

5

Vasko Kalezić više nije fudbaler Sutjeske. Nakon dvije i po godine provedene pod Bistricom, iskusni ofanzivac oprostio se od nikšićkog kluba emotivnom porukom.

Rastanak nije došao njegovom odlukom. Kalezić je saopštio da, odlukom šefa stručnog štaba, više neće biti dio ekipe u nastavku karijere.

KRAJ POD BISTRICOM
„Nakon najljepših trenutaka u karijeri, odlukom šefa stručnog štaba više neću biti član FK Sutjeska.“

Za dvije i po godine u plavo-bijelom dresu Kalezić je odigrao 86 utakmica, postigao 17 golova i upisao 21 asistenciju. Ipak, kako je i sam naglasio, brojke su samo dio priče.

U oproštajnoj poruci posebno je istakao emocije, zajedništvo i trenutke koje je prošao sa klubom, navijačima i saigračima.

KALEZIĆ U SUTJESCI
⚽ 86 utakmica
🎯 17 golova
🅰️ 21 asistencija
🌍 Nastupi na evropskoj sceni

Kalezić se zahvalio navijačima Sutjeske, posebno publici sa obje tribine, Zapadu i „Vojvodama“, naglasivši da nikada nije osjetio ružnu riječ, već podršku koja mu je davala dodatnu snagu.

Posebno emotivan dio poruke odnosio se na činjenicu da sa Sutjeskom neće imati priliku da nastupi u kvalifikacijama za Ligu šampiona, što je, kako je naveo, trebalo da bude dio najvećih utakmica i izazova.

Uprkos rastanku, Kalezić je poručio da klub napušta bez gorčine, uz zahvalnost i poštovanje prema svima koji su bili dio njegovog puta u Nikšiću.

OPROŠTAJNA PORUKA
„Sutjesku napuštam bez gorčine, sa zahvalnošću i poštovanjem. Nikšić će uvijek imati posebno mjesto u mom srcu.“

5 COMMENTS

  1. Create free K-12 WebQuests with AI in 60 seconds. Build tasks, templates, rubrics, worksheets, and exports. No account needed to start. Start online with no login, then build tasks, resources, rubrics, worksheets, and teacher guides. Student TaskCreate a claim-evidence-reasoning response using at least three reviewed resources.

  2. Hello CG-Fudbal team. I recognize your website is dedicated to Montenegrin football news, leagues, and sports updates. I am reaching out to inquire if you accept sponsored content, guest posts, or advertising placements. Our platform, webquest.site, helps teachers create educational WebQuests, which can be adapted for sports history or sports journalism lessons. Please let me know if you have any advertising opportunities available.

  3. ovaj pekovic veliki stgucnjak vodi i onu prisipetlju nikezica koji se ubaci svukuda kao neka zakrpa,najboljdg igraca sutjeske ove dvije godine ne ktpisao.nece ni on dugo u sutjesku je dosao kad je sve bilo gotovo za prvo mjesto.

  4. sretan mu put.Pusti statistiku,nije on neki igrač,videćete dje će zavrsiti,Zeta ili Otrant.Mada ima još Kalezica u Sutjesci.Dobra metla ba svim nivoima.Ili ćemo proći kao Buducnost.

  5. MNE atrakcijo jedna imas im brojeve pa ih pozovi ako ti smetaju Pekovic i Nikezic poltronu mali Peković i Nikezic imaju i ime i prezime i kao igrači i kao treneri.Ovaj je bio igrač 13 god u Bundes ligu kao igrač ,kao trener u CG za 3 godine Evropa i dvije titule ,Nikezic vodio je Bokelj prije 4 godine ,sam je doveo 70 % igrača sto sad igra u Bokelj igrao sa Arsenalom evropu i finale kupa,osvojio 2 titule sa Decicem sad sa Sutjeskom.Vjerovatno ga je Pekovic uzeo slučajno .Boli vas uspjeh ljudi koji ne gledaju ko je čiji igrač i zato prave uspjeh.A vi miševi samo laprdajte po komentarima.Kad vam podju iz Sutjeske vidjecete sto vas čeka ,kao Decic

Ostavite odgovor

Please enter your comment!
Please enter your name here