Naplati u Meridianbetu po sjajnoj kvoti Laciov ‘blickrig’ za drugo mjesto na tabeli!

0

Odloženi meč 17. kola Serije A odigraće se večeras na “Olimpico” stadionu u Rimu. Na svojoj tvrđavi Lacio će ugostiti nezgodnu Veronu od 20:45h.

Igra Lacio sjajnu sezonu. Trener Simeone Inzagi je napravio mašineriju od tima predvođenu sjajnim Ćirom Imobileom. Sa skorom od devet pobjeda i dva neriješena rezultata na svom terenu u ovom meču apsolutni su favoritu po kvoti 1.43 u Meridianbetu

U poslednja dva meča pokazali su pravu snagu i pobjedama od 5:1 nad Sampdorijom i Đenovom zaprijetili Juventusu da su glavni konkurenti za titulu. Ovom pobjedom bi došli do druge pozicije na samo 2 boda od aktuelnog šampiona!

Zanimljivo da je Lacio u tim mečevima postigao 7 od 10 golova u prvom poluvremenu što govori da Simeone Inzagi postavlja taktiku ‘blickriga’ sa kojom u rani dio meča stiče veliku prednost. Meridianbet daje sjajnu kvotu od 3.40 da Lacio postigne 2+ golova u prvom poluvremenu DI2+

Sa ovakvom prednošću ulazak u drugo poluvrijeme donosi mnogo rotacija u sastavu Lacia,a Inzagiju prostora da odmori neke od glavnih igrača. To je jedina šansa kada Verona može doći do gola za koji pretpostavljamo da će bit samo utješni. Meridianbet nudi kvotu 2.47 da Verona u drugom poluvremenu postigne 1-2 gola GII1-2,a neizostavan je i gol Lacija i kvota od 3.40 na igru IIGG.