Napoli u pohod na treću uzastopnu pobjedu – 2.80

0

U današnjoj utakmici 28.kola Serije A Napoli dočekuje Torino od 20 časova i 45 minuta.REGISTRUJTE SE i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga! Na vaš korisnički nalog će biti uplaćeno fantastičnih 50€ bonusa i 10 besplatnih rundi u Win&Go igri!Napoliju je ova sezona već za zaborav, ali postoje znaci da se šampion sprema za jaku završnicu sezone nakon što su u nedelju pobijedili Juventus, produžujući niz na pet mečeva bez poraza.Domaćini zaostaju samo tri boda za šestoplasiranom Atalantom i mogli bi privremeno da se izjednače sa njima ako uspiju osvojiti treću uzastopnu ligašku utakmicu prvi put ove sezone.Ovo će biti još jedan test jer domaćini dočekuju ekipu koja se nalazi unutar prvih deset uoči kola, a imaju samo dvije pobjede protiv takvih timova, uključujući i ovu protiv Juventusa.Torino u goste ide bez pobjede u tri posljednje utakmice Serije A, dok će se menadžer Ivan Jurić suočiti s isključenjem pošto je isto zaradio zbog neslaganja u kasnoj nadoknadi drugog poluvremena tokom prošlonedeljnog remija 0-0 sa Fiorentinom.Mi vam predlažemo da u Meridian kladionicama odigrate kombinaciju GG&3+ sa sjajnom kvotom – 2.80.