NEDOVIĆ: Pokušaćemo da ispravimo određene stvari

0

Budućnost je, na debiju Aleksandra Nedovića, poražena od Iskre u Danilovgradu rezultatom 2:1.

Podmlađena ekipa „plavih“ je na stadionu „Braća Velašević“, u okviru 3. kola domaćeg šampionata, povela preko kapitena Vasilija Terzića u 40. minutu, ali je Vojin Pavlović u 48 – praktično odmah na startu drugog dijela – izjednačio, da bi totalni preokret potpisao Ivan Vuković sa bijele tačke u 90. minutu.

Pred aktuelnim šampionom je dosta napornog rada kako bi rezultati počeli da se pišu, a toga je svjestan i Nedović.

Čestitam Isrki na zasluženoj pobjedi, protivnik je posebno bio bolji u prvom dijelu kada nam je zadavao dosta problema“, poručio je trener Budućnosti, koji je dodao…

Desile su se neke stvari, bili smo roviti, ekipa je mnogo mlada, ali to je proces stvaranja. Nama ostaje da u narednom periodu dobro radimo i da što prije sazrijevamo, jer kola polako prolaze. Pokušaćemo što prije da ispravimo određene stvari“, jasan je Nedović.

Plavi narednu utakmicu igraju naredne subote, a protivnik 14. avgusta pod Goricom je Podgorica.