Njukasl iščupao pobjedu protiv VBA, jako loše veče Branislava Ivanovića (VIDEO)

0

U drugom meču subotnjeg programa 11. kola Premijer lige, Njukasl je kao domaćin slavio protiv Vest Bromvič Albiona sa 2:1 (1:0).

Domaći su idealno otvorili meč, poveli su već u prvom minutu. Strelac je bio Almiron posle greške bivšeg srpskog reprezentativca Branislava Ivanovića.

To je ujedno bio i jedini pogodak u prvom delu igra, a u drugom je do izjednačenja došao VBA.

Strelac je bio Furlong u 50. minutu.

Njukasl je do kraja pokušavao da dođe do tri boda i uspeli su pošto je u 82. minutu Dvajt Gejl pobegao Branislavu Ivanoviću i postigao gol glavom.

Srpski igrač je ubrzo dobio i drugi žuti karton i tako kompletirao jednu jako lošu partiju na ovom meču.

Posle ove pobede Njukasl ima 17 bodova, dok VBA ostaje sa 6 na pretposlednjem mestu i očekuje ga grčevita borba za opstanak.