Nova “petarda” u mreži Viktorije Plzenj

0

Fudbaleri Viktorije iz Plzenja odigrali su novi kontrolni meč na zimskim pripremama.

Češki klub je ubjedljivo poražen od kineske ekipe Šangaj Šenhua rezultatom 5:1 (0:1), u susretu koji je odigran u španskoj Marbelji.

Doduše, rival Partizana u šesnaestini finala Lige Evrope je na poluvremenu vodio sa 1:0, kada je igrao u najboljem sastavu. Gol je postigao Mihael Krmenčik u 35. minutu.

Na poluvremenu je trener Pavel Vrba izvršio šest izmena i krenuo je potop njegove ekipe, koja je primila pet golova u razdoblju od 49. do 73. minuta. Trostruki strijelac bio je Đovani Moreno, a po jedan gol su postigli Obafemi Martins i Sun Šilin.

Podsjetimo, Viktorija je prije nekoliko dana poražena od Salcburga sa 5:0, a naredni rival na pripremama biće joj Legija iz Varšave 1. februara.

Partizan dočekuje Viktoriju 15. februara od 21.05 sati u Humskoj, dok je revanš meč u Češkoj sedam dana kasnije.