Novi poraz Lećea, Krstoviću 10 minuta

0

U okviru 25. kola Serije A, Leće je doživio novi udarac u svojim ambicijama za ovu sezonu, upisavši poraz na gostovanju Torinu rezultatom 2-0.

U meču koji je bio važan za oba tima, golove za Torino postigli su Belanova u 50. minuti i Zapata u završnici susreta, u 81. minuti, čime su osigurali važnu pobjedu za svoj tim.

Nikola Krstović, crnogorski napadač u redovima Lećea, ušao je u igru u 79. minuti, zamijenivši Pikolija, u nadi da će unijeti novu energiju i možda preokrenuti rezultat u korist svog tima. Međutim, Krstović nije uspio ostaviti značajniji učinak na terenu u ograničenom vremenu koje je imao na raspolaganju.

Ovim porazom, Leće nastavlja da se nalazi u sredini tabele, trenutno zauzimajući 13. mjesto sa ukupno osvojenih 23 boda. Ovaj rezultat dodatno komplikuje njihovu situaciju i izazove koje će imati u nastavku sezone, gdje će svaki bod biti od ključne važnosti za poboljšanje pozicije na tabeli i osiguranje opstanka u elitnom rangu italijanskog fudbala.