Novi poraz pionirske selekcije

0

Pionirska selekcija Crne Gore poražena je i u drugom prijateljskom duelu sa Turskom u Istanbulu.

Domaćin je sinoć slavio sa 3:1 u meču u kojem su ,,sokolići“ prikazali bolju igru u odnosu na prvu utakmicu i poraz od 6:0.

– Mnogo bolje smo odigrali nego u prvom meču, ali ipak je to bilo malo za više od poraza. Podigli smo nivo odgovornosti i zalaganja i naša igra dobila je na kvalitetu. Bili smo ravnopravni u prvom poluvremenu, postigli gol i imali nekoliko dobrih prilika. Ipak, u drugom dijelu smo pali na fizičkom planu i to je protivnik iskoristio. Napravili smo nekoliko grešaka usljed pada koncentracije i primili smo dva gola, kazao je selektor Radovan Kavaja.

Turska je do vođstva došla u 17. minutu. Mimin Nazli je povukao kontru, koju je uspješno završio Ogužan Ertem.

Desetak minuta kasnije stigla je prava reakcija naše ekipe. Radovan Zečević je ukrao loptu protivniku, zatim dao povratnu za Andriju Vukoja, koji je lijepo plasirao loptu u bliži ugao za 1:1.

Domaćin je u nastavku opravdao ulogu favorita, kada su mrežu Crne Gore pogađali Ahmet Čobanolu i Boran Eligizel.

Turska – Crna Gora 3:1