Novi poraz “sokola”

0

U-19 futsal reprezentacija Crne Gore poražena je sa 3:2 u drugom prijateljskom duelu sa Srbijom.

Crna Gora je vodila u Vrnjačkoj Banji, zatim imala i dva gola zaostatka, da bi u posljednjem minutu pogodila stativu.

David Puletić doveo je goste u vođstvo u četvrtom minutu, ali je Srbija izjednačila i preokrenula u 8. i 9. minutu, preko Aleksandra Tomića. Lazar Živanović je u 18. minutu pogodio za 3:1, dok je Lazar Čogurić u 27. smanjio minus.

Veliku priliku u 39. minutu propustio je Željko Lješković, koji je pogodio stativu.

– Igrali smo bolje nego juče i bili ravnopravni protivnik tokom čitavog meča. Ovoga puta dali smo šansu svim igračima koje smo poveli. Generalno sam zadovoljan kako smo danas izgledali na terenu, istakao je Zoran Žarić, asistent u stručnom štabu selektora Sveta Ljesara.

SRBIJA – CRNA GORA 3:2

Dvorana ,,Vlade Divac“, Vrnjačka Banja.

Sudije: Aleksandar Minić (Srbija), Saša Goranović (Crna Gora), Oliver Nikolić (Srbija).

0:1 – Puletić 4’, 1:1 – Tomić 8’, 2:1 – Tomić 9’, 3:1 – Živanović 18’, 3:2 – Čogurić 27’

Srbija: Luka Đorđević, Ognjen Stanković, Aleksandar Tomić, Aleksandar Stanković, Mateja Ćirka. Igrali su još: Andrija Marjanović, Uroš Nedeljković, Lazar Živanović, Lazar Đorđević, Ensar Redžović, Matija Urošević, Ljubiša Šević, Slobodan Koprivica, Strahinja Čarapić, Petar Stevanović.
Selektor: Vladimir Jovanović.

Crna Gora: Irhad Popović, Vukašin Kankaraš, Janko Todorović, Nikola Mijušković, Petar Vukčević. Igrali su još: Lazar Čogurić, David Puletić, Marko Labović, Željko Lješković, Srđan Petrušić, Nikola Lukić, Igor Knežević, Srđan Drašković, Miloš Koprivica.
Selektor: Sveto Ljesar.