NOVI TRIJUMF U SKOPLJU

0

Ženska kadetska reprezentacija Crne Gore upisala je novu pobjedu nad Sjevernom Makedonijom.

Kao i u prvoj utakmici, i danas je naša selekcija došla do trijumfa rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su uvodnom dijelu drugog poluvremena. Prvo je mrežu domaćih zatresla Larisa Đurković u 50. minutu, da bi četiri minuta kasnije Katarina Čađenović udvostručila vođstvo i potvrdila pobjedu Crne Gore.

– Mislim da smo ovu utakmici odigrali i bolje nego prvu. Svakako da sam zadovoljan rezultatom. Dali smo šansu svim koje su pozvane, kao i u prvoj utakmici. Ova dva meča dobro su nam došla u procesu priprema za kvalifikacije. Stekli smo uvid u mogućnosti ekipe, a nadamo se da ćemo biti još bolji u kvalifikacijama, kazao je selektor Mirko Marić.

SJEVERNA MAKEDONIJA – CRNA GORA 0:2

Trening centar ,,Petar Miloševski“, Skoplje.

Sudija: Irena Velevačkovska (Sjeverna Makedonija)

0:1 – Larisa Đurković 50′, 0:2 – Katarina Čađenović 54′