Odigrani prvi mečevi baraža

0

Fudbaleri Petrovca i Otranta upisali su pobjede u prvim mečevima baraža za Telekom 1. CFL.

Petrovčani su pred svojim navijačima bili izuzetno efikasni i praktično osigurali opstanak u elitnom društvu već nakon prvog meča baraža. Izabranici Rudolfa Marčića „pokerom“ golova ispratili su goste sa stadiona pod Malim brdom.

Seriju pogodaka otvorio je Jovan Vučinić udarcem sa bijele tačke u 37. minutu susreta, da bi do odlaska na odmor prednost domaćina duplirao Benjamin Kacić, koji se u 61. minutu još jednom upisao u listu strijelaca. Tri minuta kasnije Dejan Pepić je postavio konačan rezultat susreta.

Otrant je minimalnim rezultatom savladao ekipu Rudara na svom stadionu. Pogodak za prednost Ulcinjana pred revanš u Pljevljima postigao je Tačibana u 14. minutu susreta.

Revanš mečevi baraža za Telekom 1. CFL na programu su u nedjelju, 4. juna 2017. godine sa početkom u 17:30 časova.