Odigrano 29. kolo, osam golova “pod Goricom”, posljednjeplasirani tim traži trenera…

0

Odigrani mečevi 29. kola Meridianbet 1.CFL

Derbi ove runde opravdao je taj epitet – Budućnost i Petrovac odigrali su spektakularan duel, koji je završen bez pobjednika (4:4). Podgoričani su tri puta imali vođstvo, u finišu i od dva gola, ali je Petrovac uspio da ostane neporažen.

Budućnost je zadržala pet bodova viška ispred Sutjeske, koja je na gostovanju Jezero odigrala bez golova. Nikšićanim je ovo četvrti meč bez pobjede (tri remija i poraz).

Prvoligaš traži trenera!

Golova nije bilo ni u Bijelom Polju, gdje su se sastali Jedinstvo Franca i Arsenal.

Važne pobjede u borbi za opstanak osvojio je Mornar, koji je na svom terenu savladao Rudar rezultatom 2:0. Oba gola, i to sa bijele tačke, postigao je Aleksandar Vujačić.

Duel između Iskre i Dečića u Danilovgradu završen je pobjedom gostiju – 3:1. Oliver Šarkić i Boris Cmiljanić donijeli su na poluvremenu veliku prednost Tuzanima, Miloš Kalezić je početkog drugog dijela zaprijetio, ali je sve dileme riješio Erjon Vucaj u 63. minutu.