Odigrano 6. kolo 2.CFL

0

Fudbaleri Bokelja savladali su Grbalj rezultatom 2:0 i time preuzeli lidersku poziciju nakon šestog kola 2.CFL.

Komšijski derbi golovima su obilježili Petar Čavor u 43. i Stefan Čađenović u 79. minutu.

Na drugom mjestu, sa dva boda manje od Bokelja, je dojučerašnji lider Arsenal, koji je danas remizirao sa Komom – 2:2. Darko Marković u 14. i Ćetkom Manojlović iz jedanaesterca u 87. minutu bili su strijelci za Tivćane, dok su na drugoj strani precizni bili Matija Vukčević u 46. i Božo Osmajlić u 73. minutu, sa bijele tačke.

U vrhu tabele je i Berane, nakon pobjede nad OFK Titogradom – 2:1. Golove za goste postigli su Tarik Čikić u 54. i Baba Musah Alhasan u 90. minutu. OFK Titograd je do jedinog pogotka došao autogolom Nikole Tmušića u 85. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Mladosti DG i bjelopoljskog Jedinstva – 1:1.